Activiteiten programma - Pronsweide

April 2019
April 2019

Maandag 1 april

13.00-14.00

Duofiets

Opgave bij receptie

 

Maandag 1 apri

10.00-11.30

Dialect voorlezen

Opgave bij DC

Glazen huis

Maandag 1 apri

15.00-16.00

Volksdansen 

groepswonen

Schoppe 

Dinsdag 2 april

10.00-11.30

Rummicub

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 2 april

14.30-15.15

Bewegen voor ouderen

Voor somatiek en won 1-4

Schoppe

Woensdag 3 april

10.00-12.00

Wandelclub

Opgeven bij de receptie

 

Woensdag 3 april

10.00-11.30

Afasiesoos 

Op uitnodiging 

MFR

Woensdag 3 april

10.00-11.00

Kleuters eigenwijsje rijk

groepswonen

Schoppe

Woensdag 3 april

15.00-16.15

Muzikale hits van Toen

Voor won 6-10

Schoppe 

Woensdag 3 april

19.00-20.30

Koor Hart gelach

Voor iedereen

Grand café

Donderdag 4 april

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Voor somatiek

Schoppe 

Donderdag 4 april

15.00-16.00

Zang aan huis

Won 2

Op de woning

Vrijdag 5 april

15.00-16.00

Herinneringskoffer 

Woning 4

 

Zaterdag 6 april

15.00-16.30

Sundrysingers

Voor iedereen

Grand café

Zondag 7 april

10.45

Kerkdienst

Voor iedereen

Schoppe

Zondag 7 april

15.00-16.30

Muziek bij de thee

Voor iedereen

Grand café

Maandag 8 april

13.00-14.00

Duofiets

Opgave bij receptie 

 

Maandag 8 april

10.00-11.30

Dialect voorlezen

Opgave bij DC

Glazen huis

Maandag 8 april

15.00-16.00

Volksdansen 

groepswonen

Schoppe 

Dinsdag 9 april

10.00-11.30

Rummicub

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 9 april

14.30-15.15

Bewegen voor ouderen

Voor somatiek en won 1-4

Schoppe 

Woensdag 10 april

10.00-12.00

Wandelclub

Opgeven bij de receptie

 

Donderdag 11 april

14.30

Duofiets

Opgave bij de receptie

Onder voorbehoud

Donderdag 11 april

10.00

Palmpasenoptocht 

groepswonen

Binnentuin 

Donderdag 11 april

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Voor won 1-5

Schoppe 

Donderdag 11 april

15.00-16.00

Zang 

Voor iedereen

Schoppe

Vrijdag 12 april

15.00-16.00

Herinneringskoffer

Woning 5

 

Zaterdag 13 april

10.00-11.30

Koersbal 

Voor iedereen

Grand café

Zondag 14 april

10.45

Kerkdienst

Voor iedereen

Schoppe

Maandag 15 april

13.00-14.00

duofiets

Opgave bij receptie

Onder voorbehoud

Maandag 15 april

10.00-11.00

Kleuters korenburg

groepswonen

Schoppe

Maandag 15 april

10.00-11.30

Dialect voorlezen

Opgave bij DC

Glazen huis

Maandag 15 april

15.00-16.00

Volksdansen 

groepswonen

Schoppe 

Dinsdag 16 april

10.00-11.30

Rummicub

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 16 april

14.30-15.15

Bewegen voor ouderen

Voor somatiek en won 1-4

Schoppe 

Dinsdag 16 april

15.30-16.00

Zang

Woning 5

Op woning 5

Dinsdag 16 april

16.00-16.30

Zang

Woning 6

Op woning 6

Dinsdag 16 april

19.00-20.30

Goed Nieuws

Voor iedereen

Grand café

Woensdag 17 april

10.00-12.00

Wandelclub

Opgeven bij de receptie

 

Woensdag 17 april

10.00-11.30

Afasiesoos 

Op uitnodiging 

MFR

Woensdag 17 april

15.00-16.15

Muzikale hits van Toen

Voor won 6-10

Schoppe 

Donderdag 18 april

10.00-11.30

natuurbeleving

somatiek

Schoppe

Vrijdag 19 april

10.00-11.30

Schilderclub 

Opgave bij DC

MFR

Zondag 21 april

10.45

Kerkdienst

Voor iedereen

Schoppe

Maandag 22 april

 

Pasen

 

 

Dinsdag 23 april

10.00-11.30

Rummicub

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 23 april

10.30-11.15

Geestelijk zanguur

Voor iedereen

Schoppe

Dinsdag 23 april

14.30-15.15

Bewegen voor ouderen

Voor somatiek en won 1-4

Schoppe 

Woensdag 24 april

10.00-12.00

Wandelclub

Opgeven bij de receptie

 

Woensdag 24 april

15.00-16.15

Muzikale hits van Toen

Voor won 1-5

Schoppe 

Donderdag 25 april

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Voor won 6-10

Schoppe 

Donderdag 25 april

14.30

duofiets

Opgave bij de receptie

Onder voor behoud

Donderdag 25 april

15.00-16.00

Zang 

Voor iedereen

Schoppe

Vrijdag 26 april

10.00-11.30

Schilderclub 

Opgave bij DC

MFR

Vrijdag 26 april

10.00-11.00

Mannenuur

Groepswonen

Schoppe

Vrijdag 26 april

15.00-16.00

Herinneringskoffer 

Woning 6

 

Zaterdag 27 april

 

Koningsdag

 

 

Zaterdag 27 april

11.00

TV uitzending 

 

Schoppe 

Zaterdag 27 april

14.45-16.30

Optreden DUO veur de LOL

 

Grand café

Zondag 28 april

10.45

Kerkdienst

Voor iedereen

Schoppe

Maandag 29 april

Braintrainer
Tovertafel

Afd Gelresland
Meddo 12a

 

 

Maandag 29 april

13.00-14.00

Duofiets

Opgave bij receptie

Onder voor behoud

Maandag 29 april

10.00-11.30

Dialect voorlezen

Opgave bij DC

Glazen huis

Maandag 29 april

15.00-16.00

Volksdansen 

groepswonen

Schoppe 

Dinsdag 30 april

10.00-11.30

Rummicub

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 30 april

14.30-15.15

Bewegen voor ouderen

Voor somatiek en won 1-4

Schoppe 

Dinsdag 30 april

15.00-16.00

Herinneringskoffer

Woning 9

Op woning 9

Wijzigingen voorbehouden. 
Meeste actuele overzicht op de afdelingen.