Activiteiten programma - Pronsweide

Augustus 2022
Augustus 2022

maandag 1 augustus

13.30

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie

maandag 1 augustus

15.00-16.00

Volksdansen 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

dinsdag 2 augustus

10.00-11.30

Rummikub 

Grand café 

Opgave bij de receptie

woensdag 3 augustus

10.00-11.30

Wandelclub 

 

Opgave bij de receptie

woensdag 3 augustus

13.30

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie

woensdag 3 augustus

15.00-16.15

Muziek van Toen voor won 6-10 en afd Gelresland 

Schoppe

Opgave bij de receptie

donderdag 4 augustus

10.00-11.30 

Natuurbeleving woning 1-5

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

donderdag 4 augustus

10.00-11.30

Handwerken

Grand café 

Opgave bij de receptie

donderdag 4 augustus

10.00

Rolstoelfiets of duofiets 

 

Opgave bij de receptie

donderdag 4 augustus

 

Geen zang

 

 

vrijdag 5 augustus

10.00-11.30

Schilderclub

Schoppe

Met uitnodiging

zondag 7 augustus

10.45

Kerkdienst

Schoppe

Opgave bij de receptie

maandag 8 augustus

10.30

Voorleesbrigade 

Voor won. 8

 

maandag 8 augustus

13.30

Duofiets 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

maandag 8 augustus

15.00-16.00

Volksdansen 

Grand café 

Opgave bij de receptie 

maandag 8 augustus

19.00

Optreden van Harmonica club Ruurlo
Voor de groepswoningen

 

Opgave bij de receptie 

dinsdag 9 augustus

10.00-11.30

Rummikub 

Grand café

Opgave bij de receptie 

dinsdag 9 augustus

15.30-16.00

Zang accordeon bezoek

Woning 9

Komen op de woning

dinsdag 9 augustus

16.00-16.30

Zang accordeon bezoek

Woning 10

Komen op de woning

woensdag 10 augustus

10.00-11.30

Wandelclub 

 

Opgave bij de receptie 

woensdag 10 augustus

13.30

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie

woensdag 10 augustus

15.00-16.15 

Muziek van Toen voor won 1-5 en Slingeland

Schoppe

Opgave bij de receptie

donderdag 11 augustus

10.00-11.30 

Natuurbeleving voor somatiek

Schoppe

Opgave bij de receptie 

donderdag 11 augustus

10.00

Rolstoelfiets of duofiets 

 

Opgave bij de receptie 

donderdag 11 augustus

15.00-16.00

Zang

Schoppe 

Opgave bij de receptie

vrijdag 12 augustus

10.00-11.30

Schilderclub 

Schoppe 

Met uitnodiging  

zaterdag 13 augustus

10.00-11.30

Koersbal 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

zondag 14 augustus

 10.45

 Kerkdienst 

 Schoppe 

Opgave bij de receptie

maandag 15 augustus

13.30

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie

maandag 15 augustus

15.00-16.00

Volksdansen

Schoppe 

Opgave bij de receptie

dinsdag 16 augustus

10.00-11.30

Rummikub 

Grand café 

Opgave bij de receptie 

dinsdag 16 augustus

13.30 en 14.30

Duofiets of rolstoelfiets 

 

Opgave bij de receptie 

woensdag 17 augustus

10.00-11.30

Wandelclub 

 

Opgave bij de receptie 

woensdag 17 augustus

13.30

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie

woensdag 17 augustus

15.00-16.15

Muziek van Toen voor won 6-10 en Gelresland

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

donderdag 18 augustus

10.00-11.30

Natuurbeleving voor won 6-10 

Schoppe

Opgave bij de receptie

donderdag 18 augustus

10.00-11.30

Handwerken

Grand café

Opgave bij de receptie

donderdag 18 augustus

10.00

Duofiets of rolstoelfiets

 

Opgave bij de receptie 

donderdag 18 augustus

 

Geen zang

 

 

vrijdag 19 augustus

10.00 -11.30

Schilderclub 

Schoppe

Met uitnodiging 

zondag 21 augustus

10.45 

Kerkdienst 

Schoppe 

Opgave bij de receptie

maandag 22 augustus

10.30

Voorleesbrigade 

Slingeland 2

 

maandag 22 augustus

11.00

Voorleesbrigade

Gelresland 3

 

maandag 22 augustus

13.30

Duofiets 

Schoppe 

Opgave bij de receptie

maandag 22 augustus

15.00-16.00

Volksdansen

 

Opgave bij de receptie

dinsdag 23 augustus

10.00-11.30

Rummikub

Grand café

Opgave bij de receptie

dinsdag 23 augustus

13.30 en 14.30

Duofiets of rolstoelfiets 

 

Opgave bij de receptie

dinsdag 23 augustus

15.30-16.00

Zang accordeon bezoek

Woning 1

Komen op de woning

dinsdag 23 augustus

16.00-16.30

Zang accordeon bezoek

Woning 2

Komen op de woning

woensdag 24 augustus

10.00-11.30

Wandelclub 

 

Opgave bij de receptie

woensdag 24 augustus

13.30

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie 

woensdag 24 augustus

15.00-16.15

Muziek van Toen voor won 1-5 en Slingeland 

Schoppe 

Opgave bij de receptie

woensdag 24 augustus

19.00

Optreden van de Hilgerlander musikanten voor somatiek, revalidatie en ELV

Grand café

Opgave bij de receptie 

donderdag 25 augustus

10.00

Bloemenpaneel maken
Voor iedereen

Schoppe

Opgave bij de receptie

donderdag 25 augustus

 

Zang gaat niet door

 

 

vrijdag 26 augustus

 

Bloemencorso kijken op eigen gelegenheid

 

 

vrijdag 26 augustus

 

Na de corso koffie drinken

 

 

vrijdag 26 augustus

 

Volksfeestmaaltijd

Grand café

 

vrijdag 26 augustus

 

Optreden van duo voor de Lol

 

 

zondag 28 augustus

10.45 

Kerkdienst 

 Schoppe 

Opgave bij de receptie 

maandag 29 augustus

13.30

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie

maandag 29 augustus

15.00-16.00

Volksdansen

Schoppe 

Opgave bij de receptie

dinsdag 30 augustus

10.00-11.30

Rummikub 

Grand café

Opgave bij de receptie

dinsdag 30 augustus

13.30 en 14.30

Duofiets of rolstoelfiets 

 

Opgave bij de receptie 

woensdag 31 augustus

10.00-11.30

Wandelclub

 

Opgave bij de receptie 

woensdag 31 augustus

13.30

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie

woensdag 31 augustus

15.00-16.15

Muziek van Toen voor won 6-10 en Gelresland

Schoppe

Opgave bij de receptie

Wijzigingen voorbehouden. 
Meeste actuele overzicht op de afdelingen.