Activiteiten programma - Pronsweide

December 2019
December 2019

Zondag 1‭ ‬december

10.45

Kerkdienst‭ ‬

Voor iedereen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Maandag 2‭ ‬december

10.30-11.30

Dialect voorlezen‭ ‬

Opgave bij dc

Dagcentrum

Maandag 2‭ ‬december

15.00-16.00

Volksdansen‭ ‬

Groepswoningen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 3‭ ‬december

10.00-11.30

Rummikub

‭ ‬Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 3‭ ‬december

10.30-11.00

Zang aan huis‭ ‬

Woning 7

 

Dinsdag 3‭ ‬december

11.00-11.30

‭ ‬Zang aan huis

Woning 8‭ ‬

 

Dinsdag 3‭ ‬december

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 3‭ ‬december

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen‭ ‬

Won 1-4‭ ‬en somatiek

Schoppe‭ ‬

Woensdag 4‭ ‬december

10.00-11.30

Wandelclub‭  ‬

Opgave bij receptie

 

Woensdag 4‭ ‬december

15.00-16.15‭ ‬

Muziek van Toen

Woning 1-5

Schoppe‭ ‬

Donderdag 5‭ ‬december

10.00-11.30

‭ ‬Natuurbeleving‭  ‬

Woning 1-5

Schoppe‭ ‬

Donderdag 5‭ ‬december

15.00-16.30

Sinterklaasvoorstelling‭ ‬

Voor iedereen‭ ‬

Grand café

Vrijdag 6‭ ‬december

10.00-11.30

Schilderclub‭ ‬

Opgave bij DC

Schoppe

Zaterdag 7‭ ‬december

10.00-11.30

Bakken‭ ‬

Voor somatiek‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Zondag 8‭ ‬december

10.45‭ ‬

Kerkdienst‭ ‬

Voor iedereen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Maandag 9‭ ‬december

10.30-11.30

Dialect voorlezen

Opgave bij DC

Dagcentrum

Maandag 9‭ ‬december

15.00-16.00

Volksdansen‭ ‬

Groepswoningen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 10‭ ‬december

10.00-11.30‭ ‬

Rummikub‭ ‬

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 10‭ ‬december

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 10‭ ‬december

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen

Won 1-4‭ ‬en somatiek‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 10‭ ‬december

15.45

Zang met accordeon

Won 9-10

Won 9-10

Woensdag 11‭ ‬december

10.00-11.00

Kleuters

Groepswoningen

Schoppe‭ ‬

Woensdag 11‭ ‬december

10.00-11.30‭ ‬

Wandelclub‭  ‬

Opgave bij receptie‭ ‬

 

Woensdag 11‭ ‬december

15.00-16.15‭ ‬

Muziek van Toen

Woning 6-10

Schoppe‭ ‬

Donderdag 12‭ ‬december

10.00-11.30

Natuurbeleving‭ ‬

Somatiek‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Donderdag 12‭ ‬december

13.00-15.00

Zwemmen‭ ‬

Op uitnodiging‭ ‬

Zwembad Jaspers

Donderdag 12‭ ‬december

19.00-20.30

Optreden van HZW

Voor iedereen‭ ‬

Grand café

Vrijdag 13‭ ‬december

10.30

Kerstmusical gepresenteerd door leerlingen van groep 8‭ ‬van school Miste en Corle

Voor iedereen

Grand café

Zaterdag 14‭ ‬december‭ ‬

10.00-16.00

Kerstmarkt‭ ‬

Voor iedereen‭ ‬

Door heel Pronsweide

Zondag 15‭ ‬december

10.45

Kerkdienst‭ ‬

Voor iedereen

Schoppe

Zondag 15‭ ‬december

15.00-16.30

Muziek bij de thee‭ ‬

Voor iedereen‭ ‬

Grand café

Maandag 16‭ ‬december

10.30-11.30

Dialect voorlezen

Opgave bij DC

Dagcentrum

Maandag 16‭ ‬december

15.00-16.00

Volksdansen

Groepswoningen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 17‭ ‬december

10.00-11.30‭ ‬

Rummikub

Voor iedereen

Grand café‭ ‬

Dinsdag 17‭ ‬december

10.30-11.15

Geestelijk zanguur‭ ‬

Groepswoningen

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 17‭ ‬december

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 17‭ ‬december

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen

Won 1-4‭ ‬en somatiek‭ ‬

Schoppe

Woensdag 18‭ ‬december‭ ‬

10.00-11.30

Wandelclub‭ ‬

Opgave bij receptie

 

Woensdag 18‭ ‬december

15.00-16.15‭ ‬

Muziek van Toen‭ ‬

Woning 1-5

Schoppe‭ ‬

Donderdag 19‭ ‬december

 

Geen natuurbeleving

 

 

Donderdag 19‭ ‬december

15.00-17.30

Kerstvoorstelling in de Storm

Opgave bij de verzorgers op de afd en woning‭ ‬

Schouwburg de Storm

Vrijdag 20‭ ‬december‭ ‬

10.00-11.00

Mannen uur

Groepswoningen

 

Vrijdag 20‭ ‬december

10.00-11.30

Schilderclub‭ ‬

Opgave bij DC

Schoppe‭ ‬

Vrijdag 20‭ ‬december

15.30-16.00

Zang aan huis‭ ‬

Woning 5

 

Vrijdag 20‭ ‬december

16.00-16.30

Zang aan huis

Woning 6‭ ‬

 

Zaterdag 21‭ ‬december‭ ‬

10.00-11.30‭ ‬

Koersbal‭ ‬

Voor iedereen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Zondag 22‭ ‬december‭ ‬

10.45‭ ‬

Kerkdienst‭ ‬

Voor iedereen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Maandag 23‭ ‬december

10.30-11.30

Dialect voorlezen

Opgave bij DC

Dagcentrum

Maandag 23‭ ‬december

15.00-16.00

Volksdansen‭ ‬

Groepswoningen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 24‭ ‬december

10.00-11.30

Rummikub‭ ‬

Voor iedereen

Grand café‭ ‬

Dinsdag 24‭ ‬december

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum

Schoppe

Dinsdag 24‭ ‬december

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen

Won 1-4‭ ‬en somatiek‭ ‬

Schoppe

Woensdag 25‭ ‬december

 

Kerst

 

 

Donderdag 26‭ ‬december

 

Kerst

 

 

Vrijdag 27‭ ‬december‭ ‬

10.00-11.30

Schilderclub‭ ?‬

Opgave bij DC

Schoppe

Zondag 29‭ ‬december‭ ‬

10.45

Kerkdienst‭ ‬

Voor iedereen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Maandag 30‭ ‬december

10.30-11.30

Dialect voorlezen

Opgave bij DC

Dagcentrum

Maandag 30‭ ‬december

15.00-16.00

Volksdansen‭ ‬

Groepswoningen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 31‭ ‬december

10.00-11.30

Oliebollenbal

Voor iedereen

Grand café

Wijzigingen voorbehouden. 
Meeste actuele overzicht op de afdelingen.