Informatie rondom corona Lees meer

Activiteiten programma - Pronsweide

Februari 2020
Februari 2020

Zaterdag 1‭ ‬februari

10.00-11.30

Bakken‭ ‬

Voor somatiek‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Zondag 2‭ ‬februari

10.45

Kerkdienst‭  ‬

Voor iedereen

Schoppe‭ ‬

Maandag 3‭ ‬februari

10.30-11.30

Dialect voorlezen‭ ‬

Opgave bij DC‭ ‬

Dagcentrum‭ ‬

Maandag 3‭ ‬februari

15.00-16.00

Volksdansen‭ ‬

groepswoningen

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 4‭ ‬februari

10.00-11.30

Rummikub‭ ‬

Voor iedereen

‭ ‬Grand café

Dinsdag 4‭ ‬februari

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 4‭ ‬februari

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen‭ ‬

Somatiek en woning 1-4

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 4‭ ‬februari

15.45-16.30

Zang met accordeon‭ ‬

Woning 3-4

Woning 3-4

Dinsdag 4‭ ‬februari

15.00-16.00

Zang aan huis‭ ‬

Groepswonen Meddo

 

Woensdag 5‭ ‬februari

10.00-11.30

Wandelclub‭ ‬

Opgave bij receptie

 

Woensdag 5‭ ‬februari

10.00-11.30

Kleuters Eigenwijsjerijk‭ ‬

Groepswoningen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Woensdag 5‭ ‬februari

15.00-16.15‭ ‬

Muziek van toen‭ ‬

Woning 6-10

Schoppe‭ ‬

Donderdag 6‭ ‬februari

10.00-11.30

Natuurbeleving‭ ‬

Somatiek‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Donderdag 6‭ ‬februari

19.00-20.30

Optreden van Cindy en Linda‭ ‬

Voor iedereen

Grand café‭ ‬

Vrijdag 7‭ ‬februari

10.00-11.00

Mannen uur‭  ‬

Groepswoningen

Grand café‭ ‬

Vrijdag 7‭ ‬februari

10.00-11.30

Schilderclub‭ ‬

Opgave bij DC‭  ‬

Schoppe‭ ‬

Zondag 9‭ ‬februari

10.45

Kerkdienst‭ ‬

Voor iedereen

Schoppe‭ ‬

Zondag 9‭ ‬februari

15.00-16.30

Muziek bij de thee‭ ‬

Voor iedereen

Grand café‭ ‬

Maandag 10‭ ‬februari

10.30-11.30‭ ‬

Dialect voorlezen‭ ‬

Opgave bij DC

Dagcentrum‭ ‬

Maandag 10‭ ‬februari

15.00-16.00

Volksdansen‭ ‬

Groepswoningen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 11‭ ‬februari

10.00-11.30

Rummikub‭ ‬

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 11‭ ‬februari

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 11‭ ‬februari

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen‭ ‬

Somatiek en woning 1-4

Schoppe‭ ‬

Woensdag 12‭ ‬februari

10.00-11.30‭ ‬

Wandelclub‭ ‬

Opgave bij receptie‭ ‬

 

Woensdag 12‭ ‬februari

15.00-16.15‭ ‬

Muziek van toen‭ ‬

Woning 1-5

Schoppe‭ ‬

Woensdag 12‭ ‬februari

19.00-20.30

Optreden van het Senioren Orkest‭ ‬

Voor iedereen‭ ‬

Grand café

Donderdag 13‭ ‬februari‭ ‬

10.00-11.30

Natuurbeleving‭ ‬

Woning 1-5‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Donderdag 13‭ ‬februari‭ ‬

13.00-15.00

Zwemmen‭ ‬

Op uitnodiging

Zwembad‭ ‬

Donderdag 13‭ ‬februari‭ ‬

15.00-16.00

Zang‭ ‬

Groepswoningen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Zaterdag 15‭ ‬februari

10.00-11.30

Koersbal‭ ‬

Voor iedereen‭ ‬

Grand café

Zondag 16‭ ‬februari

10.45

Kerkdienst‭ ‬

Voor iedereen

Schoppe‭ ‬

Maandag 17‭ ‬februari

10.00-11.00

Kleuters Korenburg

Groepswoningen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Maandag 17‭ ‬februari

10.30-11.30‭ ‬

Dialect voorlezen‭ ‬

Opgave bij DC

Dagcentrum‭ ‬

Maandag 17‭ ‬februari

15.00-16.00

Volksdansen‭ ‬

Groepswoningen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 18‭ ‬februari

15.45-16.30‭ ‬

Zang met accordeon‭ ‬

Woning 5-6

Woning 5-6‭ ‬

Dinsdag 18‭ ‬februari

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 18‭ ‬februari

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen‭ ‬

Woning 1-4‭ ‬en somatiek

Schoppe‭ ‬

Woensdag 19‭ ‬februari‭ ‬

10.00-11.30‭ ‬

Wandelclub‭ ‬

Opgave bij de receptie

 

Woensdag 19‭ ‬februari

15.00-16.15‭ ‬

Muziek van toen‭ ‬

Woning 6-10‭ ‬

Woning 6-10

Donderdag 20‭ ‬februari‭  ‬

10.00-11.30‭ ‬

Natuurbeleving‭ ‬

Voor somatiek‭ ‬

Schoppe

Donderdag 20‭ ‬februari‭ ‬

13.00-15.00

Zwemmen‭ ‬

Op uitnodiging‭ ‬

Zwembad‭ ‬

Donderdag 20‭ ‬februari‭ ‬

19.00-20.30‭ ‬

Optreden van Time2sing

Voor iedereen‭ ‬

Grand café‭ ‬

Vrijdag 21‭ ‬februari‭ ‬

10.00-11.30‭ ‬

Schilderclub‭ ‬

Opgave bij DC

Schoppe‭ ‬

Zondag 23‭ ‬februari

10.45

Kerkdienst‭ ‬

Voor iedereen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Maandag 24‭ ‬februari

10.30-11.30‭ ‬

Dialect voorlezen‭ ‬

Opgave bij DC‭ ‬

Dagcentrum‭ ‬

Maandag 24‭ ‬februari

15.00-16.00

Volksdansen‭ ‬

Groepswoningen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Woensdag 26‭ ‬februari

10.00-11.30

Wandelclub‭ ‬

Opgave bij receptie‭ ‬

 

Woensdag 26‭ ‬februari

15.00-16.15

Muziek van toen‭ ‬

Woning 1-5

Woning 1-5‭ ‬

Donderdag 27‭ ‬februari‭  ‬

10.00-11.30

Natuurbeleving‭ ‬

Woning‭  ‬6-10

Schoppe‭ ‬

Donderdag‭ ‬27‭ ‬februari‭ ‬

15.00-16.00

Zang‭ ‬

Groepswoningen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Vrijdag 28‭ ‬februari

10.00-11.30

Schilderclub‭ ‬

Opgave bij DC‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Vrijdag 28‭ ‬februari

10.30-11.30

Zang aan huis‭ ‬

Woning 7‭ ‬en 8

Woning 7‭ ‬en 8

Zaterdag 29‭ ‬februari

10.00-11.30

Bakken‭ ‬

Voor somatiek

Schoppe‭ ‬

Wijzigingen voorbehouden. 
Meeste actuele overzicht op de afdelingen.