Activiteiten programma - Pronsweide

Januari 2019
Januari 2019

Dinsdag 1 januari

 

NIEUWJAARSDAG

 

 

Woensdag 2  januari

10.00-11.30

Afasiesoos 

Op uitnodiging

MFR 

Woensdag 2  januari

15.00-16.15

Muzikale hits van Toen

Voor iedereen

Schoppe 

Donderdag  3  januari

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Voor won 6-10 

Schoppe 

Donderdag  3  januari

15.00-16.00

Zang  

Groepswonen 

Schoppe 

Vrijdag  4 januari

10.00-11.30

Schilderclub 

Opgave

MFR

Vrijdag  4 januari

10.00-11.30

Mannen uur

Voor iedereen

Schoppe

Zaterdag  5 januari

10.00-11.30

Bakken

Iedereen

Schoppe

Zondag  6 januari

10.45

Kerkdienst 

Voor iedereen

Schoppe 

Maandag 7  januari

15.00-16.00

Volksdansen 

Groepswonen 

Schoppe 

Dinsdag 8  januari

10.00-11.30

Rummikub

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 8  januari

14.30-15.15

Bewegen voor ouderen

Somatiek en woning 1-4

Schoppe 

Dinsdag 8  januari

15.30-16.00

Zang 

Woning 5

Woning 5

Dinsdag 8  januari

16.00-16.30

Zang

Woning 6

Woning 6

Woensdag 9  januari

10.00-11.30

Wandelen 

Opgave bij receptie

 

Woensdag 9  januari

15.00-16.15

Muzikale hits van Toen

Voor iedereen

Schoppe

Donderdag 10 januari

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Voor somatiek

Schoppe

Donderdag 10 januari

14.00-15.00

Zwemmen 

Op uitnodiging  

Zwembad Jaspers 

Vrijdag 11 januari

14.45-15.45

Koffie met een (luisterend) oortje

Op uitnodiging

Schoppe

Zaterdag 12 januari

14.00-16.30

Schoenenverkoop van Gelria te Lichtenvoorde
Onder het genot van een “high tea”

Voor iedereen

schoppe

Zondag 13 januari

10.45

Kerkdienst

Voor iedereen

Schoppe

Zondag 13 januari

15.00-16.30

Muziek bij de thee

Voor iedereen 

Schoppe 

Maandag 14 januari

15.00-16.00

Volksdansen

Groepswonen

Schoppe

Maandag 14 januari

19.00-20.30

W’j hold ’t b’j ’t Olde

Voor iedereen

In Grand Café

Dinsdag 15 januari

10.00-11.30

Rummikub

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 15 januari

14.30-15.15

Bewegen voor ouderen

Somatiek en woning 1-4

Schoppe 

Dinsdag 15 januari

15.00-16.00

Herinneringskoffer 

Woning 1

 

Woensdag 16 januari

10.00-11.30

Wandelen 

Opgave bij receptie

 

Woensdag 16 januari

10.00-11.30

Afasiesoos 

Op uitnodiging

MFR 

Woensdag 16 januari

10.00-11.30

Kleuters eigenwijsje

Groepswonen

Schoppe

Woensdag 16 januari

15.00-16.15

Muzikale hits van Toen

Voor iedereen

Schoppe 

Donderdag 17 januari

10.00-11.30

Natuurbeleving

Voor won 1-5

Schoppe

Donderdag 17 januari

14.00-15.00

Zwemmen 

Op uitnodiging 

Zwembad Jaspers 

Donderdag 17 januari

15.00-16.00

Zang  

Groepswonen 

Schoppe

Vrijdag 18 januari

10.00-11.30

Schilderclub 

Opgave bij DC

MFR

Zaterdag 19 januari

10.00-11.30

Koersbal

Voor iedereen

Schoppe

Zondag 20 januari

10.45 

Kerkdienst 

Voor iedereen

Schoppe 

Maandag 21 januari

10.00-11.30

Kleuters Korenburg

Groepswonen 

Schoppe 

Maandag 21 januari

15.00-16.00

Volksdansen 

Groepswonen

Schoppe

Dinsdag 22 januari

10.00-11.30

Rummikub

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 22 januari

14.30-15.15

Bewegen voor ouderen

Somatiek en woning 1-4

Schoppe

Dinsdag 22 januari

15.30-16.00

Zang 

Woning 7

Woning 7

Dinsdag 22 januari

16.00-16.30

Zang

Woning 8

Woning 8

Woensdag 23 januari

10.00-11.30

Wandelen 

Opgave bij receptie

 

Woensdag 23 januari

15.00-16.15

Muzikale hits van Toen

Voor iedereen

Schoppe 

Donderdag 24 januari

10.00-11.30

Natuurbeleving

Voor somatiek

Schoppe

Donderdag 24 januari

15.00-16.00

Willeke zingt

Opgave bij DC

Schoppe 

Donderdag 24 januari

19.00-20.30

Time2sing

Voor iedereen

In Grand Café

Vrijdag  25 januari

10.00-11.30

Schilderclub 

Opgave bij DC

MFR

Vrijdag  25 januari

14.45-15.45

Koffie met een (luisterend) oortje

Op uitnodiging

Schoppe 

Zondag 27 januari

10.45 

Kerkdienst 

Voor iedereen 

Schoppe 

Maandag 28 januari

15.00-16.00

Volksdansen 

Groepswonen 

Schoppe 

 

 

 

 

 

Dinsdag 29 januari

10.00-11.30

Rummikub

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 29 januari

14.30-15.15

Bewegen voor ouderen

Somatiek en woning 1-4

Schoppe 

Dinsdag 29 januari

15.00-16.00

Herinneringskoffer 

Woning 2

 

Woensdag 30 januari

10.00-11.30

Wandelen 

Inschrijven bij receptie

MFR 

Woensdag 30 januari

10.00-11.30

Afasiesoos 

Op uitnodiging

 

Woensdag 30 januari

15.00-16.15

Muzikale hits van Toen

Voor iedereen

Schoppe 

Donderdag 31 januari

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Voor won 6-10

Schoppe

Donderdag 31 januari

14.00-15.00

Zwemmen 

Op uitnodiging

Zwembad Jaspers  

Donderdag 31 januari

15.00-16.00

Zang  

Groepswonen

Schoppe

Wijzigingen voorbehouden. 
Meeste actuele overzicht op de afdelingen.