Activiteiten programma - Pronsweide

Januari 2020
 Januari 2020

Woensdag 1‭ ‬januari

 

Nieuwjaarsdag‭ ‬

 

 

Donderdag 2‭ ‬januari

10.00-11.30

Natuurbeleving‭ ‬

Woning 6-10

Schoppe‭ ‬

Vrijdag 3‭ ‬januari

10.00-11.30

Schilderclub‭ ‬

Opgave bij dc

Schoppe‭ ‬

Zaterdag 4‭ ‬januari

10.00-11.30

Bakken‭ ‬

Voor somatiek‭ ‬

‭ ‬Schoppe‭ ‬

Zondag 5‭ ‬januari

10.45

Kerkdienst‭ ‬

Voor iedereen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Maandag 6‭ ‬januari

10.30-11.30

Dialect voorlezen‭ ‬

Opgave bij DC

‭ ‬Dagcentrum

Maandag 6‭ ‬januari

15.00-16.00

Volksdansen‭ ‬

Groepswonen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 7‭ ‬januari

10.00-11.30

Rummikub

Voor iedereen‭ ‬

Grand café

Dinsdag 7‭ ‬januari

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 7‭ ‬januari

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen‭ ‬

Somatiek en won1-4

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 7‭ ‬januari

15.45-16.30

Zang met accordeon‭ ‬

Afd Slingeland

Afd Slingeland

Woensdag 8‭ ‬januari

10.00-11.00

Kleuters eigenwijsjerijk

Groepswonen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Woensdag 8‭ ‬januari

10.00-11.30‭ ‬

Wandelclub‭ ‬

Opgave bij de receptie‭ ‬

 

Woensdag 8‭ ‬januari

15.00-16.15

Muziek van toen‭ ‬

Won 6-10‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Donderdag 9‭ ‬januari

10.00-11.30

‭ ‬Natuurbeleving‭ ‬

Voor somatiek‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Vrijdag 10‭ ‬januari

10.00-11.00

Mannen uur‭ ‬

Groepswonen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Zondag 12‭ ‬januari

10.45‭ ‬

Kerkdienst‭ ‬

Voor iedereen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Maandag 13‭ ‬januari

10.30-11.30

Dialect voorlezen

Opgave bij dc‭ ‬

Dagcentrum‭ ‬

Maandag 13‭ ‬januari

15.00-16.00

Volksdansen‭ ‬

Groepswonen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 14‭ ‬januari

10.00-11.30

Rummikub‭ ‬

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 14‭ ‬januari

14.00-14.45

Bewegen met ouderen

Dagcentrum

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 14‭ ‬januari

15.00-15.45

Bewegen met ouderen

Somatiek en won 1-4

Schoppe‭ ‬

Woensdag 15‭ ‬januari

10.00-11.30

Wandelclub‭ ‬

Opgave bij de receptie‭ ‬

 

Woensdag 15‭ ‬januari

15.00-16.15

Muziek van toen‭ ‬

Woning 1-5‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Donderdag 16‭ ‬januari

10.00-11.30

Natuurbeleving‭ ‬

Woning 1-5‭ ‬

Schoppe

Donderdag 16‭ ‬januari

15.00-16.00

Zang‭ ‬

Groepswonen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Vrijdag 17‭ ‬januari

10.00-11.30

Schilderclub‭ ‬

Opgave bij dc

Schoppe‭ ‬

Zaterdag 18‭ ‬januari

10.00-11.30

Koersbal‭ ‬

Voor iedereen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Zondag 19‭ ‬januari

10.45‭ ‬

Kerkdienst‭ ‬

‭ ‬Voor iedereen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Maandag 20‭ ‬januari

10.00-11.00

Kleuters Korenburg

Groepswonen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Maandag 20‭ ‬januari

10.30-11.30

Dialect voorlezen‭ ‬

‭ ‬Opgave bij dc

Dagcentrum

Maandag 20‭ ‬januari

15.00-16.00

Volksdansen‭ ‬

Groepswonen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Maandag 20‭ ‬januari

19.00-20.30

Optreden van het Dinxperlose smartlappen koor‭ ‬

Voor iedereen‭ ‬

Grand café‭ ‬

Dinsdag 21‭ ‬januari‭ ‬

10.00-11.30

Rummikub‭ ‬

Voor iedereen‭ ‬

Grand café

Dinsdag 21‭ ‬januari

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum‭ ‬

Schoppe

Dinsdag 21‭ ‬januari

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen‭ ‬

Somatiek en won 1-4

Schoppe

Dinsdag 21‭ ‬januari

15.45-16.45‭ ‬

Zang met accordeon

Woning 1‭ ‬en 2

 

Woensdag 22‭ ‬januari

10.00-11.30

Wandelclub‭ ‬

Opgave bij de receptie

 

Woensdag 22‭ ‬januari

15.00-16.15‭ ‬

Muziek van toen‭ ‬

Woning 6-10

Schoppe

Donderdag 23‭ ‬januari

10.00-11.30

Natuurbeleving‭ ‬

Voor somatiek‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Vrijdag 24‭ ‬januari

10.00-11.30

Schilderclub‭ ‬

Opgave bij dc‭ ‬

Schoppe

Zondag 26‭ ‬januari

10.45

Kerkdienst‭ ‬

Voor iedereen‭ ‬

Schoppe

Maandag 27‭ ‬januari

10.30-11.30

Dialect voorlezen

Opgave bij dc

Dagcentrum‭ ‬

Maandag 27‭ ‬januari

15.00-16.00

Volksdansen‭ ‬

Groepswonen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Dinsdag 28‭ ‬januari

10.00-11.30

Rummikub

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 28‭ ‬januari

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum

Schoppe

Dinsdag 28‭ ‬januari

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen

Somatiek en won 1-4‭ ‬

Schoppe

Woensdag 29‭ ‬januari

10.00-11.30

Wandelclub‭ ‬

Opgave bij de receptie‭ ‬

 

Woensdag 29‭ ‬januari

15.00-16.15

Muziek van toen‭ ‬

Woning 1-5‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Donderdag 30‭ ‬januari

10.00-11.30

Natuurbeleving‭ ‬

Woning 6-10

Schoppe‭ ‬

Donderdag 30‭ ‬januari

15.00-16.00

Zang‭ ‬

Groepswonen‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Vrijdag 31‭ ‬januari‭ ‬

10.00-11.30‭ ‬

Schilderclub‭ ‬

Opgave bij dc‭ ‬

Schoppe‭ ‬

Wijzigingen voorbehouden. 
Meeste actuele overzicht op de afdelingen.