Activiteiten programma - Pronsweide

Januari 2024
Januari 2024

Dinsdag 2 januari

10.30-11.45

Rummikub 

Grand café

Opgave bij de receptie 

Dinsdag 2 januari

10.30 

Herinneringskoffer 

Woning 8

 

Dinsdag 2 januari

14.00

Duofiets of rolstoelfiets 

 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 3 januari

10.30-11.45

Wandelclub 

 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 3 januari

13.30

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 3 januari

15.00-16.15 

Muziek van Toen voor won 6-10, Slingeland en observatie/ELV

Schoppe 

Opgave bij de receptie

Donderdag 4 januari

10.30-11.45

Natuurbeleving voor woning 1-5

Schoppe 

 

Donderdag 4 januari

15.00-16.00

Kleuters 

Schoppe 

Opgave bij de receptie

Vrijdag 5 januari

10.30-11.45

Schilderclub 

Groepsruimte links naast de kapsalon 

Opgave bij de receptie

Zaterdag 6 januari

19.00

Verlichte toertocht Winterswijk langs Pronsweide

 

 

Zondag 7 januari 

10.45 

Kerkdienst 

Schoppe 

 

Maandag 8 januari 

10.00

Gym 

Woning 5-6

 

Maandag 8 januari 

10.45

Gym 

Woning 1-2

 

Maandag 8 januari

10.30

Voorleesbrigade 

Woning 8

 

Maandag 8 januari 

15.00-16.00

Volksdansen 

Schoppe 

Opgave bij de receptie

Dinsdag 9 januari 

10.30-11.45

Rummikub 

Grand café 

Opgave bij de receptie

Dinsdag 9 januari

10.30

Herinneringskoffer 

Woning 8

 

Dinsdag 9 januari

13.30 en 14.30 

Rolstoelfiets of duofiets 

 

Opgave bij de receptie 

Dinsdag 9 januari 

15.30

Zang met accordeon 

Woning 9

 

Dinsdag 9 januari 

16.00

Zang met accordeon 

Woning 10

 

Woensdag 10 januari

10.30-11.45

Wandelclub 

 

Opgave bij de receptie

Woensdag 10 januari

13.30 

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 10 januari

15.00-16.15 

Muziek van Toen voor woning 1-5, Gelresland en revalidatie

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Donderdag 11 januari

10.30-11.45

Natuurbeleving voor slingeland, Gelresland, revalidatie, observatie/ELV

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Donderdag 11 januari 

15.00-16.00

Zang 

Schoppe 

Opgave bij de receptie

Vrijdag 12 januari

10.30-11.45

Schilderclub 

Groepsruimte links naast de kapsalon 

Opgave bij de receptie

Zaterdag 13 januari

10.30-11.45

Koersbal 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Zondag 14 januari

10.45 

Kerkdienst 

Schoppe 

 

Maandag 15 januari 

10.00

Gym 

Woning 9-10

 

Maandag 15 januari 

10.45

Gym 

Woning 7-8

 

Maandag 15 januari 

11.30

Gym 

Woning 3-4

 

Maandag 15 januari

15.00-16.00 

Volksdansen 

Schoppe 

Opgave bij de receptie

Maandag 15 januari

19.00-20.30

Optreden van het koor Clasic WM voor Slingeland, Gelresland, reva, observatie/ELV

Grand café 

Opgave bij de receptie 

Dinsdag 16 januari 

10.30-11.45

Rummikub 

Grand café 

Opgave bij de receptie

Dinsdag 16 januari

13.30 en 14.30

Rolstolfiets of duofiets 

 

Opgave bij de receptie

Woensdag 17 januari

10.30-11.45

Wandelclub 

 

Opgave bij de receptie

Woensdag 17 januari

10.30-11.45

Handwerken 

Grand café 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 17 januari 

13.30

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 17 januari 

15.00-16.15

Muziek van Toen voor won 6-10, Slingeland, observatie/ELV

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Donderdag 18 januari

10.30-11.45

Natuurbeleving voor groepswoningen 6-10 en Meddo

Schoppe 

 

Donderdag 18 januari 

15.00-16.00

Mannen uur 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Vrijdag 19 januari 

10.30-11.45

Schilderclub 

Groepsruimte links naast de kapsalon 

Opgave bij de receptie

Zondag 21 januari

10.45

Kerkdienst

Schoppe 

 

Maandag 22 januari 

10.00

Gym 

Woning 5-6

 

Maandag 22 januari 

10.45

Gym 

Woning 1-2

 

Maandag 22 januari

10.30

Voorleesbrigade 

Woning 8 

 

Maandag 22 januari 

15.00-16.00

Volksdansen 

schoppe

Opgave bij de receptie 

Dinsdag 23 januari 

10.30-11.45

Rummikub 

Grand café 

Opgave bij de receptie

Dinsdag 23 januari

10.30

Herinneringskoffer 

Meddo 

 

Dinsdag 23 januari

14.00

Duofiets of rolstoelfiets 

 

Opgave bij de receptie 

Dinsdag 23 januari

15.30

Zang met accordeon

Woning 1

 

Woensdag 24 januari

10.30-11.45

Wandelclub 

 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 24 januari 

13.30 

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 24 januari

15.00-16.15

Muziek van Toen voor woning 1-5, Gelresland en revalidatie

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Donderdag 25 januari

10.30-11.45

Natuurbeleving voor Slingeland, Gelresland, observatie en revalidatie 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Donderdag 25 januari 

15.00-16.00

Zang 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Vrijdag 26 januari

10.30-11.45

Schilderclub 

Groepsruimte links naast de kapsalon

Opgave bij de receptie 

Zondag 28 januari

10.45

Kerkdienst 

Schoppe 

 

Maandag 29 januari 

10.00

Gym 

Woning 9-10

 

Maandag 29 januari 

10.45

Gym 

Woning 7-8

 

Maandag 29 januari 

11.30

Gym 

Woning 3-4

 

Maandag 29 januari 

15.00-16.00

Volksdansen 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Maandag 29 januari 

19.00-20.30

Optreden van het Aaltens Mannenkoor voor de woningen en Meddo

Grand café 

Opgave bij de receptie 

Dinsdag 30 januari

10.30-11.45

Rummikub 

Grand café 

Opgave bij de receptie 

Dinsdag 30 januari 

13.30

Duofiets of rolstoelfiets 

 

Opgave bij de receptie 

Dinsdag 30 januari 

14.30-16.00

Bingo 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 31 januari

10.30-11.45

Wandelclub 

 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 31 januari

13.30

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 31 januari

15.00-16.15

Muziek van Toen voor won 6-10, afd. Slingeland, observatie en ELV

Schoppe 

Opgave bij de receptie 






Wijzigingen voorbehouden. 
Meeste actuele overzicht op de afdelingen.