Activiteiten programma - Pronsweide

Juni 2019
 Juni 2019

Zondag 2 juni

10.45

Kerkdienst

Voor iedereen

Schoppe 

Zondag 2 juni

15.00-16.30

Muziek bij de thee

Voor iedereen

Grand café

Maandag 3 juni

13.00-15.00

Duofiets 

Opgave bij receptie

 

Maandag 3 juni

15.00-16.00

Volksdansen 

Groepswonen 

Schoppe 

Dinsdag 4 juni

10.00-11.30

Rummikub

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 4 juni

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Voor dagcentrum

Schoppe

Dinsdag 4 juni

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen

Voor somatiek en won 1-4

Schoppe 

Dinsdag 4 juni

15.30-16.30

Zang 

Woning 1-2

 

Woensdag 5 juni

10.00-11.30

Wandelclub 

Opgave bij receptie

 

Woensdag 5 juni

15.00-16.15

Muzikale hits van vroeger 

Voor woning 1-5

Schoppe

Donderdag 6 juni

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Woning 1-5

Schoppe

Donderdag 6 juni

10.30-11.30

Duofiets 

Inschrijven bij de receptie

 

Donderdag 6 juni

13.00-15.00

Zwemmen 

Op uitnodiging 

Zwembad Jaspers 

Donderdag 6 juni

14.00-15.00

Duofiets 

Inschrijven bij de receptie

 

Donderdag 6 juni

15.00-16.00

Zang PG

groepswonen

Schoppe 

Vrijdag 7 juni

10.00-11.00

Schilderclub 

Opgave bij DC

MFR

Vrijdag 7 juni

15.00-16.00

Zang aan huis 

Woning 4

 

Zondag 9 juni

10.45

Kerkdienst

Voor iedereen

 

Maandag 10 juni

 

Pinksteren

 

 

Dinsdag 11 juni

10.00-11.30

Rummikub 

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 11 juni

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Voor het dagcentrum

Schoppe 

Dinsdag 11 juni

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen

Voor somatiek en won 1-4

Schoppe 

Woensdag 12 juni

10.00-11.30

Wandelclub 

Opgave bij receptie

 

Woensdag 12 juni

15.00-16.15

Muzikale hits van toen 

Voor won 6-10

Schoppe 

Woensdag 12 juni

19.00-20.30

Optreden van de Eierjongens 

Voor iedereen

Grand café

Donderdag 13 juni

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Somatiek 

Schoppe 

Donderdag 13 juni

13.30-14.30

Duofiets 

Inschrijven bij receptie 

 

Donderdag 13 juni

14.30

Jojo’s poffertjeskraam

Voor iedereen

Terras bij het grand café

Zaterdag 15 juni

10.00-11.30 

Koersbal 

Voor iedereen 

Grand café

Zondag 16 juni

10.45

Kerkdienst 

Voor iedereen 

Schoppe 

Maandag 17 juni

10.30-11.30

Voorlezen 

Opgave bij DC

Glazen huis 

Maandag 17 juni

13.00-15.00

Duofiets 

Inschrijven bij de receptie

 

Maandag 17 juni

15.00-16.00

Volksdansen 

Groepswonen 

Schoppe 

Maandag 17 juni

18.30

Wandelmeerdaase
Start bij de Vredense Hof

Opgave bij dagcentrum

 

Dinsdag 18 juni

10.00-11.30

Rummikub

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 18 juni

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Voor het dagcentrum

Schoppe 

Dinsdag 18 juni

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen

Voor somatiek en won 1-4

Schoppe 

Dinsdag 18 juni

15.30-16.30

Zang 

Woning 3-4

 

Dinsdag 18 juni

18.30

Wandelmeerdaagse
Start bij de Pelkwijk

Opgave bij dagcentrum

 

Woensdag 19 juni

10.00-11.30

Wandelclub 

Opgave bij receptie

 

Woensdag 19 juni

15.00-16.15 

Muzikale hits van toen

Voor woning 1-5

Schoppe 

Woensdag 19 juni

18.30 

Wandelmeerdaagse
Start bij de Berkhof

Opgave bij het dagcentrum 

 

Donderdag 20 juni

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Woning 6-10

Schoppe

Donderdag 20 juni

13.00-15.00

Zwemmen 

Op uitnodiging 

Zwembad Jaspers

Donderdag 20 juni

14.00-15.00

Duofiets 

Inschrijven bij de receptie

 

Donderdag 20 juni

15.00-16.00

Zang PG 

Groepswonen

Schoppe 

Donderdag 20 juni

18.30

Wandelmeerdaagse
Start bij de Pronsweide

Opgave bij het dagcentrum

 

Vrijdag 21 juni

10.00-11.00

Schilderclub 

Opgave bij DC

MFR

Zaterdag 22 juni

10.00-11.30

Bakken 

Voor iedereen 

Schoppe 

Zondag 23 juni

10.45 

Kerkdienst

Voor iedereen

Schoppe 

Maandag 24 juni

10.00-11.00

Mannen uur 

Groepswonen

Schoppe 

Maandag 24 juni

10.30-11.30

Voorlezen 

Opgave bij DC

Glazen huis 

Maandag 24 juni

13.00-15.00

Duofiets 

Inschrijven bij de receptie

 

 Maandag 24 juni

15.00-16.00

Volksdansen 

Groepswonen 

Schoppe 

Dinsdag 25 juni

10.30-11.15

Geestelijk zanguur 

Voor iedereen

Schoppe

Dinsdag 25 juni

10.00-11.30

Rummikub 

Voor iedereen 

Grand café

Dinsdag 25 juni

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum

Schoppe 

Dinsdag 25 juni

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen

Woning 1-4 

Schoppe 

Dinsdag 25 juni

19.00-20.30

Optreden van de Klepperklumpkes

Voor iedereen

Grand café

Woensdag 26 juni

10.00-11.00

Kleuters eigenwijsjerijk 

Groepswonen 

Schoppe

Woensdag 26 juni

10.00-11.30

Wandelclub 

Inschrijven bij receptie

 

Woensdag 26 juni

15.00-16.15

Muzikale hits van toen

Voor woning 6-10

Schoppe  

Donderdag 27 juni

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Somatiek 

Schoppe 

Donderdag 27 juni

13.30-14.30

Doufiets 

Inschrijving bij de receptie 

 

Vrijdag 28 juni

10.00-11.00

Schilderclub 

Opgave bij DC

MFR

Zaterdag  29 juni

15.00-16.30

Optreden van de Zompenkearls
(waardigheid en Trots)

Voor iedereen

Grand café 

Zondag 30 juni

10.45

Kerkdienst

Voor iedereen

Schoppe

Zondag 30 juni

15.00-16.30

Muziek bij de thee

Voor iedereen

Grand café

Wijzigingen voorbehouden. 
Meeste actuele overzicht op de afdelingen.