Activiteiten programma - Pronsweide

Maart 2019
Maart 2019

Vrijdag 1 maart

10.00-11.30

Schilderclub 

Opgave bij dagcentrum

MFR

Vrijdag 1 maart

10.00-11.00

Mannenuur 

Voor groepswonen

Schoppe 

Vrijdag 1maart

15.00-16.00

Herinneringskoffer

Woning 3

 

Zaterdag 2 maart

10.00-11.30

Bakken 

Voor iedereen

Schoppe

Zondag 3 maart

10.45

Kerkdienst 

Voor iedereen

Schoppe 

Maandag 4 maart

10.00-11.30

Voorlezen

Opgave bij DC

Glazen huis

Maandag 4 maart

15.00-16.30

Volksdansen 

groepswonen

Schoppe 

Dinsdag 5 maart

10.00-11.30

Rummicub

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 5 maart

14.30-15.15

Bewegen voor ouderen

Somatiek en woning 1-4

Schoppe 

Dinsdag 5 maart

15.00-15.45

Zang

Dagcentrum

Dagcentrum

Woensdag 6 maart

10.00-12.00

Wandelclub

Opgeven bij de receptie

 

Woensdag 6 maart

10.00-11.30

afasiesoos

Op uitnodiging

MFR

Woensdag 6 maart

10.00-11.00

Kleuters Eigenwijsje Rijk

groepswonen

Schoppe 

Woensdag 6 maart

15.00-16.15

Muzikale hits van Toen

Voor won 6-10

Schoppe 

Woensdag 6 maart

19.00-20.30

De juf, de bakker en de dominee

Voor iedereen

In grand café

Donderdag 7 maart

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Voor somatiek

Schoppe 

Donderdag 7 maart

15.00-16.00

Zang aan huis

Won 7

Op de woning

Vrijdag 8 maart

 

Geen schilderclub

 

 

Zondag 10 maart

10.45

Kerkdienst 

Voor iedereen

Schoppe

Zondag 10 maart

15.00-16.30

Muziek bij de thee

Voor iedereen

Grand café

Maandag 11 maart

 

Braintrainer

Woning 7

 

Maandag 11 maart

10.00-11.30

Dialect voorlezen

Opgave bij DC

Glazen huis

Maandag 11 maart

15.00-16.00

Volksdansen 

Groepswonen

Schoppe 

Dinsdag 12 maart

10.00-11.30

Rummicub

Voor iedereen

Grand café

Woensdag 13 maart

10.00-12.00

Wandelclub

Opgeven bij receptie

 

Woensdag 13 maart

15.00-16.15

Muzikale hits van Toen

Voor won 1-5

Schoppe 

Donderdag 14 maart

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Woning 1-5

Schoppe 

Donderdag 14 maart

14.00-15.00

Zwemmen 

Op uitnodiging

Zwembad Jaspers 

Donderdag 14 maart

15.00-16.00

Zang 

Groepswonen 

Schoppe 

Vrijdag 15 maart

10.00-11.30

Schilderclub 

Opgave bij DC

MFR

Vrijdag 15 maart

15.00-16.00

Herinneringskoffer 

Woning 4

 

Zaterdag 16 maart

10.00-11.30

Koersbal 

Voor iedereen

Grand café

Zaterdag 16 maart

 

NL doet

 

 

Zondag 17 maart

10.45

Kerkdienst 

Voor iedereen 

Schoppe 

Maandag 18 maart

 

Braintrainer 

Woning 8

 

Maandag 18 maart

 

Tovertafel

Woning 2

 

Maandag 18 maart

10.00-11.30

Dialect voorlezen 

Opgave bij DC

Glazen huis

Maandag 18 maart

10.00-11.00

Kleuters Korenburg

Voor iedereen

Schoppe 

Maandag 18 maart

15.00-16.00

Volksdansen

Voor groepswonen

Schoppe 

Maandag 18 maart

19.00-20.30

Optreden van Aaltens Christelijk Mannenkoor

Voor iedereen 

Grand café

Dinsdag 19 maart

10.00-11.30

Rummicub

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 19 maart

15.30-16.00

Zang

Woning 1

Op woning 1

Dinsdag 19 maart

16.00-16.30

Zang

Woning 2

Op woning 2

Woensdag 20 maart

10.00-12.00

Wandelclub

Opgeven bij de receptie

 

Woensdag 20 maart

10.00-11.30

afasiesoos

Op uitnodiging

MFR

Woensdag 20 maart

15.00-16.15

Muzikale hits

Voor won 6-10

MFR

Woensdag 20 maart

 

Verkiezingen

Schoppe

 

Donderdag 21 maart

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Voor somatiek

Schoppe 

Donderdag 21 maart

15.00-16.30

Muzikale middag Optreden van Ineke Konings

Voor iedereen

Schoppe 

Vrijdag 22 maart

10.00-11.30

Schilderclub

Opgave bij DC

MFR

Vrijdag 22 maart

12.00

Pannenkoeken bakken door ll van GKC

Op de groepswoningen en Meddo

 

Zaterdag 23 maart

14.30-16.00

Optreden Capriccio

Voor iedereen

Grand café

Zondag 24 maart

10.45

Kerkdienst

Voor iedereen

Schoppe

Maandag 25 maart

 

Braintrainer 

Woning 9

 

Maandag 25 maart

10.00-11.30

Dialect voorlezen

Opgave bij DC

Glazen huis

Maandag 25 maart

15.00-16.00

Volksdansen 

groepswonen

Schoppe 

Dinsdag 26 maart

10.00-11.30

Rummicub

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 26 maart

10.30-11.15

Geestelijk zanguur

Voor iedereen

Schoppe

Dinsdag 26 maart

14.30-15.15

Bewegen voor ouderen

Voor somatiek en won 1-4

Schoppe 

Woensdag 27 maart

10.00-12.00

Wandelclub

Opgeven bij de receptie

 

Woensdag 27 maart

10.30-11.15

Danskracht 

Op uitnodiging 

Schoppe

Woensdag 27 maart

15.00-16.15

Muzikale hits

Voor won 1-5

Schoppe 

Donderdag 28 maart

10.00-11.30

Natuurbeleving

Woning 6-10

Schoppe

Donderdag 28 maart

14.00-15.00

Zwemmen 

Op uitnodiging 

Zwembad Jaspers

Donderdag 28 maart

15.00-16.00

Zang 

Groepswonen 

Schoppe

Vrijdag 29 maart

10.00-11.30

Mannenuur 

Groepswonen 

Schoppe 

Vrijdag 29 maart

10.00-11.30

Schilderclub

Opgave bij DC

MFR

Vrijdag 29 maart

15.00-16.00

Herinneringskoffer 

Woning 6

Op woning 6

Zaterdag 30 maart

10.00-11.30

Bakken 

Voor iedereen 

Schoppe 

Zondag 31 maart

10.45

Kerkdienst

Voor iedereen

Schoppe

Wijzigingen voorbehouden. 
Meeste actuele overzicht op de afdelingen.