Informatie rondom coronaLees meer

Activiteiten programma - Pronsweide

Maart 2020
Maart 2020

Zondag 1 maart

10.45

kerkdienst

Voor iedereen 

Schoppe 

Maandag 2 maart

10.30

Dialect voorlezen 

Opgave bij DC

 Dagcentrum 

Maandag 2 maart

15.00-16.00

Volksdansen

groepswoningen

Schoppe

Dinsdag 3 maart

10.00-11.30

 Rummikub 

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 3 maart

10.30-11.15

Geestelijk zanguur

Voor iedereen

Schoppe 

Dinsdag 3 maart

15.45-16.30

Zang met accordeon 

Woning 7-8 

Woning 7-8 

Dinsdag 3 maart

15.00-16.00

Zang aan huis 

Woning 9-10

Woning 9-10

Woensdag 4 maart

10.00-11.00

Kleuters Eigenwijsjerijk 

Groepswoningen

Schoppe 

Woensdag 4 maart

10.00-11.30

Wandelclub

Opgave bij de receptie

 

Woensdag 4 maart

15.00-16.15

Muziek van toen 

Woning 6-10

Schoppe  

Woensdag 4 maart

19.00-20.30

Optreden van de Eierjongens 

Voor iedereen 

Grand café 

Donderdag 5 maart

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Voor somatiek 

Schoppe 

Vrijdag 6 maart 

10.00-11.00

Mannenuur

Groepswoningen 

Grand café

Vrijdag 6 maart

10.00-11.30

Schilderclub 

Opgave bij DC

Schoppe 

Vrijdag 6 maart

15.00-15.45

Herinneringskoffer 

Woning 3

 

Zondag 8 maart

10.45

 Kerkdienst 

Voor iedereen 

Schoppe 

Zondag 8 maart

15.00-16.30 

Muziek bij de thee 

Voor iedereen 

Grand café 

Maandag 9 maart 

10.00-12.00

Duo/rolstoelfiets 

Opgave bij de receptie

 

Maandag 9 maart

10.30-11.30 

Dialect voorlezen 

Opgave bij DC

Dagcentrum 

Maandag 9 maart

14.00-15.00

Duo/rolstoelfiets 

Opgave bij de receptie

 

Maandag 9 maart

15.00-16.00

Volksdansen

Groepswoningen

Schoppe

Dinsdag 10 maart 

10.00-11.30

Rummikub 

 Voor iedereen 

 Grand café 

Dinsdag 10 maart

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum 

Schoppe 

Dinsdag 10 maart

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen 

Voor somatiek  en woning 1-4

Schoppe 

Woensdag 11 maart 

10.00-11.30

Wandelclub

Opgave bij de receptie

 

Woensdag 11 maart

15.00-16.15

Muziek van toen 

Woning 1-5

Schoppe

Donderdag 12 maart

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Woning 1-5 

Schoppe 

Donderdag 12 maart 

10.30

Duo/rolstoelfiets 

Opgave bij de receptie

 

Donderdag 12 maart

13.00-15.00

Zwemmen 

Op uitnodiging 

Zwembad Jaspers 

Donderdag 12 maart

13.30-15.30

Duo/rolstoelfiets 

Opgave bij de receptie 

 

Donderdag 12 maart 

15.00-16.00

Zang 

Groepswoningen 

Schoppe 

Zaterdag 14 maart 

10.00-11.30

Koersbal 

Voor iedereen 

 Grand café

Zondag 15 maart

10.45 

 Kerkdienst 

Voor iedereen 

Schoppe 

Maandag 16 maart

10.00-11.00

Kleuters Korenburg 

Groepswoningen 

Schoppe 

Maandag 16 maart

10.00-12.00

Duo/rolstoelfiets 

Opgave bij de receptie

 

Maandag 16 maart 

10.30-11.30 

Dialect voorlezen 

Opgave bij DC

Dagcentrum 

Maandag 16 maart 

14.00-15.00

Duo/rolstoelfietsen 

Opgave bij de receptie 

 

Maandag 16 maart

15.00-16.00

Volksdansen

Groepswoningen

Schoppe

Dinsdag 17 maart

10.00-11.30

Rummikub 

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 17 maart 

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Voor dagcentrum

Schoppe

Dinsdag 17 maart

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen

Woning 1-4 en somatiek 

Schoppe

Dinsdag 17 maart

15.45-16.30

Zang met accordeon

Woning 7-8

Woning 7-8

Woensdag 18 maart

10.00-11.30

Wandelclub

Opgave bij de receptie

 

Woensdag 18 maart

15.00-16.15

Muziek van toen 

Woning 6-10

Schoppe 

Donderdag 19 maart  

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Voor somatiek 

Schoppe

Donderdag 19 maart 

10.30

Duo/rolstoelfietsen 

Opgave bij de receptie 

 

Donderdag 19 maart 

19.00-20.30

Optreden van het koor Schouder aan schouder 

Voor iedereen 

Grand café 

Vrijdag 20 maart    

10.00-11.30

Schilderclub 

Opgave bij dc 

Schoppe 

Vrijdag 20 maart   

12.00

Pannenkoekendag door leerlingen van GKC

Groepswoningen

Groepswoningen

Vrijdag 20 maart    

15.00-15.45

Herinneringskoffer

Woning 4

 

Zondag 22 maart   

 10.45 

Kerkdienst 

 Voor iedereen 

Schoppe 

Maandag 23 maart

10.00-12.00

Duo/rolstoelfiets

Opgave bij de receptie

 

Maandag 23 maart 

10.30-11.30 

Dialect voorlezen 

Opgave bij DC 

Dagcentrum 

Maandag 23 maart

14.00-15.00

Duo/rolstoelfiets 

Opgave bij de receptie 

 

Maandag 23 maart

15.00-16.00

Volksdansen

Groepswoningen

Schoppe

Dinsdag 24 maart 

10.00-11.30

 Rummikub 

 Voor iedereen

 Grand café

Dinsdag 24 maart

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen 

Voor dagcentrum 

Schoppe 

Dinsdag 24 maart

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen 

Voor somatiek en woning 1-4

Schoppe 

Woensdag 25 maart  

10.00-11.30

Wandelclub

Opgave bij de receptie 

 

Woensdag 25 maart 

15.00-16.15

Muziek van toen 

Woning 1-5

Schoppe 

Donderdag 26 maart  

10.00-11.30

Natuurbeleving

Woning 6-10 

Schoppe

Donderdag 26 maart 

10.30

Duo/rolstoelfiets  

Opgave bij de receptie 

 

Donderdag 26 maart 

13.00-15.00

Zwemmen

Op uitnodiging

Zwembad Jaspers

Donderdag 26 maart 

13.30-15.30

Duo/rolstoelfiets  

Opgave bij de receptie

 

Donderdag 26 maart 

15.00-16.00

Zang 

Groepswoningen

Schoppe 

Vrijdag 27 maart   

10.00-11.30 

 Schilderclub 

Opgave bij dc 

 Schoppe 

Vrijdag 27 maart  

10.30-11.30

Zang aan huis 

Woning 5-6 

Woning 5-6 

Zaterdag 28 maart    

10.00-11.30

Bakken  

 Voor somatiek 

Schoppe 

Zondag 29 maart  

10.45

 Kerkdienst 

 Voor iedereen

Schoppe 

Maandag 30 maart

10.00-12.00

Duo/rolstoelfiets 

Opgave bij de receptie

 

Maandag 30 maart 

10.30-11.30

Dialect voorlezen 

Opgave bij DC

 

Maandag 30 maart

14.00-15.00

Duo/rolstoelfiets 

Opgave bij de receptie 

Dagcentrum

Maandag 30 maart

15.00-16.00

Volksdansen 

Groepswoningen

Schoppe 

Dinsdag 31 maart 

10.00-11.30

Rummikub

Voor iedereen 

Grand café

Dinsdag 31 maart

10.30-11.15

Geestelijk zanguur 

Voor iedereen 

Schoppe

Dinsdag 31 maart

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum 

Schoppe  

 

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen 

Voor somatiek en woning 1-4 

Schoppe

Wijzigingen voorbehouden. 
Meeste actuele overzicht op de afdelingen.