Activiteiten programma - Pronsweide

Mei
 2019

Woensdag 1 mei

10.00-12.00

Wandelclub

Opgeven bij de receptie

 

Woensdag 1 mei

15.00-16.15

Muzikale hits van Toen

Voor won 6-10

Schoppe 

Donderdag 2 mei

10.00-11.30

Natuurbeleving

Voor somatiek

Schoppe 

Donderdag 2 mei

13.30

Duofiets  

Inschrijving bij de receptie

 

Vrijdag 3 mei

10.00-11.30

Schilderclub 

Opgave bij DC

MFR

Vrijdag 3 mei

15.00-16.00

Zang aan huis 

Woning 6

 

Zondag 5 mei

10.45

Kerkdienst

Voor iedereen

Schoppe 

Zondag 5 mei

15.00-16.30

Muziek bij de thee 

Voor iedereen 

Grand café

Maandag 6 mei

13.00-14.00

Duofiets

Opgave bij receptie

 

Maandag 6 mei

14.00-15.00

Duofiets

Opgave bij receptie

 

Maandag 6 mei

15.00-16.00

Volksdansen 

groepswonen

Schoppe 

Dinsdag 7 mei

10.00-11.30

Rummicub

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 7 mei

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Voor DC

Schoppe 

Dinsdag 7 mei

15.00-15.45 

Bewegen voor ouderen 

Voor somatiek en won 1-4

Schoppe 

Dinsdag 7 mei

14.30

Uitstapje naar de bios (opgave bij de woningen)

Voor de woningen en Meddo

 

Woensdag 8 mei

10.00-12.00

Wandelclub

Opgeven bij de receptie

 

Woensdag 8 mei

15.00-16.15

Muzikale hits van Toen

Voor won 6-10

Schoppe 

Woensdag 8 mei

19.00

Optreden Seniorenkoor Achterhoek

Voor iedereen

Grand café 

Donderdag 9 mei

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Woning 1-5

Schoppe 

Donderdag 9 mei

14.00-15.00

Zwemmen 

Op uitnodiging

Zwembad Jaspers

Donderdag 9 mei

14.00-15.00

Duofiets 

Inschrijven bij de receptie 

 

Donderdag 9 mei

15.00-16.00

Zang 

Groepswonen 

Schoppe 

Vrijdag 10 mei

15.00-16.00

Herinneringskoffer 

Woning 7

 

Zaterdag 11 mei

10.00-11.30

Koersbal 

Voor iedereen

Schoppe 

Zondag 12 mei

10.45 

Kerkdienst 

Voor iedereen 

Schoppe 

Maandag 13 mei

10.00-11.00

Kleuters Korenburg

groepswonen

Schoppe 

Maandag 13 mei

13.00-14.00

Duofiets

Opgave bij receptie

 

Maandag 13 mei

10.00-11.30

Dialect voorlezen

Opgave bij DC

Glazen huis

Maandag 13 mei

15.00-16.00

Volksdansen 

groepswonen

Schoppe 

Dinsdag 14 mei

10.00-11.30

Rummicub

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 14 mei

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Voor dagcentrum

Schoppe 

Dinsdag 14 mei

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen 

Voor somatiek en won 1-4

Schoppe 

Dinsdag 14 mei

15.30-16.30

Zang 

Woning 9-10

Op woning 9 en 10

Woensdag 15 mei

10.00-12.00

Wandelclub

Opgeven bij de receptie

 

Woensdag 15 mei

15.00-16.15

Muzikale hits van Toen

Voor won 6-10

Schoppe

Donderdag 16 mei

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Voor somatiek 

Schoppe

Donderdag 16 mei

13.30 – 14.30

Duofiets 

Opgave bij de receptie 

 

Vrijdag 17 mei

10.00-11.30

Schilderclub 

Opgave bij DC

MFR

Zaterdag 18 mei

Hele dag

Voorjaarsmarkt 

Voor iedereen

Buiten en in de lange gang

Zaterdag 18 mei

15.00-16.30

Optreden Leadvermaak

Voor iedereen

Grand café

Zondag 19 mei

10.45 

Kerkdienst 

Voor iedereen

Schoppe 

Maandag 20 mei

Braintrainer 

Woning 1

 

 

Maandag 20 mei

13.00-14.00

Duofiets

Opgave bij receptie

Onder voorbehoud

Maandag 20 mei

10.00-11.30

Dialect voorlezen

Opgave bij DC

Glazen huis

Maandag 20 mei

15.00-16.00

Volksdansen 

groepswonen

Schoppe 

Dinsdag 21 mei

10.00-11.30

Rummicub

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 21 mei

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Voor dagcentrum 

Schoppe 

Dinsdag 21 mei

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen

Voor somatiek en won 1-4

Schoppe 

Woensdag 22 mei

10.00-12.00

Wandelclub

Opgeven bij de receptie

 

Woensdag 22 mei

15.00-16.15

Muzikale hits van Toen

Voor won 6-10

Schoppe 

Woensdag 22 mei

19.00

Optreden Schouder aan Schouder

Voor iedereen

Grand café 

Donderdag 23 mei

10.00

Natuurbeleving 

Groepswon 6-10

MFR

Donderdag 23 mei

15.00-16.00

Zang PG

groepswonen

MFR

Donderdag 23 mei

14.00-15.00

Zwemmen 

Op uitnodiging 

Zwembad Jaspers

Donderdag 23 mei

14.00-15.00

Duofiets 

Opgave bij de receptie

 

Vrijdag 24 mei

10.00-11.30

Schilderclub 

Opgave bij DC

MFR

Vrijdag 24 mei

10.00-11.30

Mannen uur

Groepswonen

Schoppe 

Vrijdag 24 mei

15.00-16.00

Herinneringskoffer 

Woning ?

 

Zaterdag 25 mei

10.00-11.30

Bakken 

Voor somatiek

Schoppe 

Zondag 26 mei

10.45 

Kerkdienst 

Voor iedereen

Schoppe 

Maandag 27 mei

13.00-14.00

Duofiets

Opgave bij receptie

 

Maandag 27 mei

15.00-16.00

Volksdansen 

groepswonen

Schoppe 

Dinsdag 28 mei

10.00-11.30

Rummicub

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 28 mei

10.30-11.15

Geestelijk zanguur 

Voor iedereen

Schoppe 

Dinsdag 28 mei

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Voor dagcentrum

Schoppe 

Dinsdag 28 mei

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen

Voor somatiek en won 1-4

Schoppe 

Dinsdag 28 mei

15.00-16.00

Herinneringskoffer

Woning 8

Op woning 1

Woensdag 29 mei

10.00-11.00

Kleuters Eigenwijsjerijk

groepswonen

Schoppe 

Woensdag 29 mei

10.00-12.00

Wandelclub

Opgeven bij de receptie

 

Woensdag 29 mei

15.00-16.15

Muzikale hits van Toen

Voor won 6-10

Schoppe

Donderdag 30 mei

 

Hemelvaart 

 

 

Vrijdag 31 mei

10.00-11.30

Schilderclub

Opgave bij DC

MFR

Vrijdag 31 mei

15.00-16.00

herinneringskoffer 

Woning ?

 

Wijzigingen voorbehouden. 
Meeste actuele overzicht op de afdelingen.