Activiteiten programma - Pronsweide

November 2019
November 2019

Vrijdag 1 november

10.00-11.30

Schilderclub 

Opgave bij het dagcentrum

Mfr 

Zaterdag 2 november

15.00-16.30

Optreden van de Neeth met een knipmutsen demonstratie

Voor iedereen 

Grand café

Zondag 3 november

10.45

Kerkdienst

Voor iedereen

Schoppe 

Zondag 3 november

 

Duofiets 

Opgave bij de receptie 

 

Maandag 4 november

10.30-11.30

Dialect voorlezen 

Opgave bij DC

Glazen huis 

Maandag 4 november

15.00-16.30

 Volksdansen 

Voor de groepswoningen

Schoppe 

Dinsdag 5 november

10.30-11.00

Muzikanten aan huis

Meddo

Op de woning

Dinsdag 5 november

10.30-11.00

Muzikanten aan Huis 

Meddo 

Op de woning 

Dinsdag 5 november

10.00-11.30

Rummikub 

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 5 november

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum

Schoppe 

Dinsdag 5 november

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen

Somatiek en won 1-4

Schoppe 

Dinsdag 5 november

15.45-16.30

Zang met accordeon 

 

Woning 5 en 6

Woensdag 6 november

10.00-11.30

Wandelclub 

Opgave bij de receptie 

 

Woensdag 6 november

15.00-16.15

Muziek van Toen 

Won 1-5

Schoppe 

Donderdag 7 november

10.00-11.30

 Natuurbeleving 

Won 1-5

Schoppe 

Donderdag 7 november

13.00-15.00

Zwemmen 

Op uitnodiging 

Zwembad Jaspers 

Donderdag 7 november

15.00-16.30

Zang 

Voor de groepswoningen

Schoppe

Donderdag 7 november

19.00-20.30

Demonstratie dansstudio Vieberink

Voor iedereen  

Grand café

Zaterdag 9 november

10.00-11.30

Bakken 

Voor somatiek 

Schoppe 

Zondag 10 november

10.45-11.30

Kerkdienst 

Voor iedereen 

Schoppe 

Maandag 11 november

10.30-11.30

Dialect voorlezen

Opgave bij DC

Glazen huis 

Maandag 11 november

15.00-16.30

Volksdansen 

Voor groepswonen

Schoppe 

Dinsdag 12 november

10.00-11.30

Rummikub 

Voor iedereen

 

Dinsdag 12 november

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum

 

Dinsdag 12 november

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen 

Somatiek en won 1-4

 

Woensdag 13 november

10.00-11.30

Afasiesoos 

Op uitnodiging 

Schoppe 

Woensdag 13 november

10.00-11.30

Wandelclub 

Opgave bij de receptie

Schoppe 

Woensdag 13 november

10.00-11.30

Kleuters van Eigenwijsjerijk 

 Voor de groepswoningen

Schoppe 

Woensdag 13 november

15.00-16.15

Muziek van Toen 

Won 6-10  

 

Donderdag 14 november

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Voor somatiek 

Schoppe

Vrijdag 15 november

10.00-11.30

Schilderclub 

Opgave bij DC

MFR of schoppe

Zaterdag 16 november

15.00-16.30

Optreden van de De Zompenkearls

Voor iedereen 

Grand café 

Zondag 17 november

10.45 

Kerkdienst 

Voor iedereen 

 Schoppe 

Maandag 18 november

10.30-11.30

Dialect voorlezen 

Opgave bij DC 

Glazen huis  

Maandag 18 november

15.00-16.30

 Volksdansen 

Voor de groepswoningen

Schoppe 

Dinsdag 19 november

10.00-11.30

 Rummikub 

 Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 19 november

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum

Schoppe

Dinsdag 19 november

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen

Somatiek en won 1-4

Schoppe

Dinsdag 19 november

15.45-16.30

Zang met accordeon

Woning 7-8

 

Woensdag 20 november

10.00-11.30

Wandelclub 

Opgave bij de receptie 

 

Woensdag 20 november

15.00-16.15

Muziek van Toen 

Won 1-5 

Schoppe 

Donderdag 21 november

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Woning 6-10

Schoppe 

Donderdag 21 november

13.00-15.00

Zwemmen 

Op uitnodiging 

Zwembad Jaspers

Donderdag 21 november

15.00-16.30

Zang 

Voor de groepswoningen

Schoppe 

Donderdag 21 november

19.00-20.30

Optreden Slingertaler Muzikanten 

Voor iedereen  

Grand café

Vrijdag 22 november

10.00-11.30

Schilderclub

Opgave bij DC

Schoppe

Vrijdag 22 november

10.00-11.30

Mannen uur

groepswoningen

Grand café

Zaterdag 23 november

10.00-11.30

Koersbal 

Voor iedereen 

Grand café 

Zondag 24 november

10.45

Kerkdienst 

Voor iedereen

Schoppe 

Zondag 24 november

15.00-16.30

Muziek bij de thee 

Voor iedereen 

Grand café

Maandag 25 november

10.30-11.30

Dialect voorlezen 

Opgave bij DC 

Glazen huis  

Maandag 25 november

15.00-16.30

Volksdansen 

Voor de groepswoningen

Schoppe 

Dinsdag 26 november

10.00-11.30

Rummikub

Voor iedereen

 Grand café

Dinsdag 26 november

10.30-11.15

Geestelijk zanguur 

groepswoningen

Schoppe 

Dinsdag 26 november

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum

Schoppe 

Dinsdag 26 november

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen 

Somatiek en won 1-4

Schoppe 

Woensdag 27 november

10.00-11.30

Afasiesoos 

Op uitnodiging

Schoppe 

Woensdag 27 november

10.00-11.30

Wandelclub 

Opgave bij de receptie

 

Woensdag 27 november

15.00-16.15

Muziek van Toen

Won 6-10 

Schoppe 

Woensdag 27 november

 

Heel pronsweide bakt 

Nadere info volgt 

 

Donderdag 28 november

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Voor somatiek 

Schoppe 

Donderdag 28 november

13.00-15.00

Zwemmen 

Op uitnodiging 

Zwembad Jaspers 

Vrijdag 29 november

10.00-11.30

Schilderclub 

Opgave bij DC

Schoppe

Vrijdag 29 november

15.30-16.00

Zang aan Huis

Woning 9

Op de woning

Vrijdag 29 november

16.00-16.30

Zang aan Huis

Woning 10

Op de woning

Wijzigingen voorbehouden. 
Meeste actuele overzicht op de afdelingen.