Activiteiten programma - Pronsweide

September 2019
 September 2019

zondag 1 september  

10.45 

Kerkdienst 

Voor iedereen 

Schoppe 

zondag 1 september  

15.00-16.30

Muziek bij de thee

Voor iedereen

Grand café

maandag 2 september  

10.30-11.30

Dialect voorlezen

Opgave bij DC

Glazen huis

maandag 2 september 

13.00-15.00

Duofiets 

Inschrijving bij receptie 

 

maandag 2 september 

15.00-16.00

Volksdansen 

Groepswonen 

Schoppe 

dinsdag 3 september

10.00-11.30 

Rummikub

Voor iedereen 

Grand café 

dinsdag 3 september

10.30-11.00

Zang aan huis

Woning 9

Woning 9

dinsdag 3 september

11.00-11.30

Zang aan huis

Woning 10

Woning 10

dinsdag 3 september

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

dagcentrum

Schoppe 

dinsdag 3 september

15.30-16.30

Zang met accordeon

afd Slingeland

Afd Slingeland 

Woensdag 4 september 

10.00-11.30

Wandelclub

Opgave bij de receptie 

 

Woensdag 4 september

10.00-11.30

Afasie soos  

Op uitnodiging 

MFR

Woensdag 4 september

15.00-16.15

Muzikale hits van Toen

Won 6-10 en somatiek

Schoppe 

Donderdag 5 september

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Voor somatiek 

Schoppe 

 Donderdag 5 september

13.30-14.30

Duofiets 

Inschrijving bij receptie

 

Donderdag 5 september

13.00-15.00

Zwemmen 

Op uitnodiging

Zwembad Jaspers

Zondag 8 september

10.45 

Kerkdienst 

Voor iedereen 

Schoppe 

Maandag 9 september

10.30-11.30

Dialect voorlezen 

Opgave bij DC

Glazen huis 

Maandag 9 september

13.00-15.00

Duofiets 

Inschrijving bij receptie 

 

Maandag 9 september

15.00-16.00

Volksdansen 

Groepswonen 

Schoppe 

Dinsdag 10 september

10.00-11.30

Rummikub 

Voor iedereen 

Grand café 

Dinsdag 10 september

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum

Schoppe 

Dinsdag 10 september

19.00-20.30

Optreden Gewoon Hollands 

Voor iedereen 

Grand café 

Woensdag 11 september  

10.00-11.30

Wandelclub 

Opgave bij de receptie 

 

 Woensdag 11 september 

15.00-16.15

Muzikale hits van Toen

Won 1-5 en somatiek

Schoppe 

Donderdag 12 september

 

Geen natuurbeleving

 

 

Donderdag 12 september

14.00-15.00

Duofiets 

Inschrijving bij receptie 

 

Donderdag 12 september

15.00-16.00

Zang 

Groepswonen 

Schoppe 

Zaterdag 14 september

10.00-11.30

Bakken 

Voor somatiek

Schoppe

 

 

 

 

 

Zondag 15 september

9.00

Duofiets 

Opgave bij de receptie 

 

Zondag 15 september

10.00

Duofiets 

Opgave bij de receptie 

 

Zondag 15 september

11.00

Duofiets 

Opgave bij de receptie 

 

Zondag 15 september

10.45 

Kerkdienst 

Voor iedereen 

Schoppe 

Maandag 16 september

10.30-11.30

Dialect voorlezen 

Opgave bij DC

Glazen huis 

Maandag 16 september

13.00-15.00

Duofiets 

Opgave bij de receptie 

 

Maandag 16 september

15.00-16.00

Volksdansen 

Groepswonen

Schoppe 

Dinsdag 17 september

10.00-11.30

Rummikub 

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 17 september

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum

Schoppe

Woensdag 18 september

10.00-11.00

Kleuters (eigenwijsje rijk)

Groepswonen

Schoppe 

Woensdag 18 september

10.00-11.30

Wandelclub 

Opgave bij de receptie 

 

Woensdag 18 september

15.00-16.15

Muzikale hits van Toen

Won 6-10 en somatiek

Schoppe 

Donderdag 19 september

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Somatiek 

Schoppe 

Donderdag 19 september

13.30-14.30

Duofiets 

Inschrijving bij de receptie

 

Donderdag 19 september

 

Geen zang

Pg 

 

Vrijdag 20 september  

10.00-11.30

Schilderclub 

Opgave bij DC

Schoppe 

Zondag 22 september

9.00

Duofiets

Opgave bij de receptie

 

Zondag 22 september

10.00

Duofiets

Opgave bij de receptie

 

Zondag 22 september

11.00

Duofiets

Opgave bij de receptie

 

Zondag 22 september

10.45 

Kerkdienst

Voor iedereen 

Schoppe 

Maandag 23 september

10.30-11.30

Dialect voorlezen 

Opgave bij DC

Glazen huis

Maandag 23 september

13.00-15.00

Duofiets 

Opgave bij de receptie

 

Maandag 23 september

15.00-16.00

Volksdansen 

Groepswonen 

Schoppe 

Maandag 23 september

19.00-20.30

Optreden Evergreen Koor

Voor iedereen 

Grand café

Dinsdag 24 september

10.00-11.30

Rummikub 

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 24 september

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum

Schoppe 

Dinsdag 24 september

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen 

Woning 1-4 

Schoppe 

Woensdag 25 september

10.00-11.30 

Wandelclub 

Opgave bij de receptie

 

Woensdag 25 september

10.30-11.15

Geestelijk zanguur 

Groepswonen 

Schoppe 

Woensdag 25 september

15.00-16.15

Muzikale hits van Toen

Won 1-5 en somatiek 

Schoppe 

Donderdag 26 september

10.00-11.30

Natuurbeleving 

Woning 6-10

Schoppe 

Donderdag 26 september

13.00-15.00

Zwemmen 

Op uitnodiging 

Zwembad Jaspers

Donderdag 26 september

14.00-15.00

Duofiets 

Opgave bij de receptie 

 

Donderdag 26 september

15.00-16.00

Zang 

Groepswonen 

Schoppe 

Vrijdag 27 september

10.00-11.00

Mannen uur

Groepswonen 

Schoppe 

Vrijdag 27 september

10.00-11.30 

Schilderclub 

Opgave bij DC

MFR

Zaterdag 28 september

10.00-11.30

Koersbal 

Voor iedereen 

Grand café

Zondag 29 september

10.45 

Kerkdienst 

Voor iedereen 

Schoppe 

Zondag 29 september

15.00-16.30

Muziek bij de thee 

Voor iedereen

Schoppe 

Maandag 30 september

10.00-11.00

Kleuters (Korenburg)

Groepswonen 

Schoppe 

Maandag 30 september

10.30-11.30

Dialect voorlezen 

Opgave bij DC

Glazen huis 

Maandag 30 september

13.00-15.00

Duofiets 

Opgave bij de receptie 

 

Maandag 30 september

15.00-16.00

Volksdansen 

Groepswonen 

Schoppe 

Dinsdag 31 september

10.00-11.30

Rummikub 

Voor iedereen

Grand café

Dinsdag 31 september

14.00-14.45

Bewegen voor ouderen

Dagcentrum

Schoppe

Dinsdag 31 september

15.00-15.45

Bewegen voor ouderen 

Woning 1-4 

Schoppe 

Wijzigingen voorbehouden. 
Meeste actuele overzicht op de afdelingen.