Activiteiten programma - Pronsweide

September 2022
September 2022

Donderdag 1 september

10.00-11.30

Natuurbeleving voor de groepswoningen 

Schoppe

 

Donderdag 1 september

10.00

Duofiets of rolstoelfiets 

 

Opgave bij de receptie 

Donderdag 1 september

15.00-16.00

Dorus
Voor de groepswoningen

Schoppe 

Opgave bij de receptie

zondag 4 september

10.45 

Kerkdienst 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

maandag 5 september

10.30

Voorleesbrigade

Op woning 8

 

maandag 5 september

13.30 

Rolstoelfiets

Schoppe

Opgave bij de receptie

maandag 5 september

15.00-16.00

Volksdansen

 

Opgave bij de receptie

dinsdag 6 september

10.00-11.30

Rummikub 

Grand café 

Opgave bij de receptie 

dinsdag 6 september

13.30 en 14.30

Duofiets of rolstoelfiets

 

Opgave bij de receptie

dinsdag 6 september

15.30-16.00

Zang accordeon bezoek

Woning 3

Komen in de woning

dinsdag 6 september

16.00-16.30

Zang accordeon bezoek

Woning 4

Komen in de woning

dinsdag 6 september

13.30

Wandelen

 

Opgave bij de receptie 

woensdag 7 september

10.00-11.30

Wandelclub 

 

Opgave bij de receptie

woensdag 7 september

13.30 

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie

woensdag 7 september

15.00-16.15 

Muziek van Toen voor won 1-5 en Slingeland 

Schoppe

Opgave bij de receptie

donderdag 8 september

10.00-11.30

Natuurbeleving voor somatiek 

Schoppe 

Opgave bij de receptie

donderdag 8 september

10.00

Rolstoelfiets of duo fiets

 

Opgave bij de receptie

donderdag 8 september

15.00-16.00

Zang

Schoppe

Opgave bij de receptie

vrijdag 9 september

10.00-11.30

Schilderclub 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

zaterdag 10 september

10.00-11.30

Koersbal 

Schoppe 

Opgave bij de receptie

zondag 11 september

10.45

Kerkdienst 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

maandag 12 september

13.30 

Rolstoelfiets 

 

Opgave bij de receptie 

maandag 12 september

15.00-16.00

Volksdansen

Schoppe 

Opgave bij de receptie

dinsdag 13 september

10.00-11.30

Rummikub 

Grand café

Opgave bij de receptie 

dinsdag 13 september

13.30 en 14.30

Duofiets of rolstoelfiets

 

Opgave bij de receptie

woensdag 14 september

 10.00-11.30

Wandelclub 

 

Opgave bij de receptie

woensdag 14 september

13.30

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie

woensdag 14 september

15.00-16.00

Muziek van Toen voor won 6-10 en Gelresland 

Schoppe

Opgave bij de receptie

donderdag 15 september

10.00-11.30

Handwerken 

Grand café

Opgave bij de receptie

donderdag 15 september

10.00-11.30

Natuurbeleving  voor de groepswoningen 

Schoppe 

 

donderdag 15 september

10.00

Duo/rolstoelfiets 

 

Opgave bij de receptie

donderdag 15 september

15.00-16.00

Kleuters 

Schoppe

Opgave bij de receptie

vrijdag 16 september

10.00-11.30

 Schilderclub 

 Schoppe 

Opgave bij de receptie 

zondag 18 september

10.45 

Kerkdienst

Schoppe 

Opgave bij de receptie

maandag 19 september

10.30

Voorleesbrigade

Afd Slingeland team 2

 

maandag 19 september

11.00

Voorleesbrigade

Afd Gelresland team 3

 

maandag 19 september

13.30 

Duofiets

 

Opgave bij de receptie

maandag 19 september

15.00-16.00

Volksdansen

Schoppe

Opgave bij de receptie 

dinsdag 20 september

10.00-11.30 

Rummikub 

Grand café

Opgave bij de receptie 

dinsdag 20 september

13.30 en 14.30

Duo of rolstoelfiets 

 

Opgave bij de receptie

dinsdag 20 september

13.30 

Wandelen

 

Opgave bij de receptie

dinsdag 20 september

15.30-16.00

Zang accordeon bezoek

Woning 5

Komen in de woning

dinsdag 20 september

16.00-16.30

Zang accordeon bezoek

Woning 6

Komen in de woning

woensdag 21 september

10.00-11.30

Wandelclub 

 

Opgave bij de receptie

woensdag 21 september

13.30

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie

woensdag 21 september

15.00-16.15

Muziek van Toen voor won 1-5 en afdeling Slingeland 

Schoppe

Opgave bij de receptie 

donderdag 22 september

10.00-11.30

Natuurbeleving voor somatiek 

Schoppe 

Opgave bij de receptie

donderdag 22 september

10.00

Duo of rolstoelfiets 

 

Opgave bij de receptie 

donderdag 22 september

15.00-16.00

Zang 

 Schoppe 

Opgave bij de receptie 

vrijdag 23 september

10.00-11.30

Schilderclub

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

zondag 25 september

10.45 

Kerkdienst 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

maandag 26 september

13.30 

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie

maandag 26 september

15.00-16.00

Volksdansen 

Schoppe

Opgave bij de receptie

dinsdag 27 september

10.00-11.30

Rummikub 

Grand café 

Opgave bij de receptie 

dinsdag 27 september

13.30 en 14.30

Duo of rolstoelfiets

 

Opgave bij de receptie

woensdag 28 september

10.00-11.30

Wandelclub 

 

Opgave bij de receptie 

woensdag 28 september

13.30

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie

woensdag 28 september

15.00-16.15

Muziek van Toen voor won 6-10 en afdeling Gelresland

Schoppe

Opgave bij de receptie 

donderdag 29 september

10.00-11.30

Handwerken 

Grand café

Opgave bij de receptie

donderdag 29 september

10.00-11.30

Natuurbeleving voor de groepswoningen

Schoppe 

 

donderdag 29 september

10.00

Rolstoel of duofiets

 

Opgave bij de receptie 

donderdag 29 september

15.00-16.00

 Mannen uur

Schoppe 

Opgave bij de receptie

vrijdag 30 september

10.00-11.30 

Schilderclub 

Schoppe 

Opgave bij de receptie

Wijzigingen voorbehouden. 
Meeste actuele overzicht op de afdelingen.