Lees meer over de nieuwbouwplannen

Activiteiten programma - Pronsweide

Maart 2024
Maart 2024

Vrijdag 1 maart

10.30-11.45

Koffie-uurtje voor afd Mondriaan en Slingeland 

Grand café 

Opgave bij de receptie 

Vrijdag 1 maart

10.30-11.45

Schilderclub 

Groepsruimte links naast de kapsalon 

Opgave bij de receptie

Vrijdag 1 maart 

14.00-15.00

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie 

Zondag 3 maart 

10.45 

Kerkdienst 

Schoppe 

 

Maandag 4 maart

10.00

Gym 

Woning 5-6

 

 

Maandag 4 maart

10.45

Gym

Woning 1-2

 

Maandag 4 maart 

15.00-16.00

Volksdansen 

Schoppe 

Opgave bij de receptie

Dinsdag 5 maart

10.30-11.45

Rummikub 

Grand café 

Opgave bij de receptie

Dinsdag 5 maart 

10.30

herinneringskoffer

Woning 4

 

Dinsdag 5 maart 

13.30 en 14.30 

Rolstoelfiets of duofiets 

 

Opgave bij de receptie 

Dinsdag 5 maart 

15.30

Zang met accordeon 

Woning 7

 

Dinsdag 5 maart

16.00

Zang met accordeon

Woning 8

 

Woensdag 6 maart 

10.30-11.45

Wandelclub 

 

Opgave bij de receptie

Woensdag 6 maart 

13.30

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 6 maart 

15.00-16.15 

Muziek van Toen voor won 1-5, afd. Gelresland en revalidatie

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Donderdag 7 maart 

10.30-11.45

Natuurbeleving voor slingeland, Gelresland, revalidatie, observatie/ELV

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Donderdag 7 maart

14.00-15.00

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie 

Donderdag 7 maart 

15.00-16.00

Zang 

Schoppe 

Opgave bij de receptie

Vrijdag 8 maart 

10.30-11.45

Schilderclub 

Groepsruimte links naast de kapsalon

Opgave bij de receptie 

Vrijdag 8 maart 

10.30-11.30 

Koffie-uurtje voor afd. Modriaan en Slingeland

Grand café 

Opgave bij de receptie 

Vrijdag 8 maart

14.00-15.00

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie

Zaterdag 9 maart

10.30-11.45

Koersbal 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Zondag 10 maart

10.45 

Kerkdienst 

Schoppe 

 

Maandag 11 maart

10.00

Gym 

Woning 9-10

 

Maandag 11 maart

10.45

Gym

Woning 7-8

 

Maandag 11 maart

11.30

Gym

Woning 3-4

 

Maandag 11 maart

10.30

Voorleesbrigade 

Slingeland team 2

 

Maandag 11 maart

15.00-16.00 

Volksdansen 

Schoppe 

Opgave bij de receptie

Dinsdag 12 maart 

10.30-11.45

Rummikub 

Grand café 

Opgave bij de receptie

Dinsdag 12 maart

13.30 en 14.30

Duofiets of rolstoelfiets 

 

Opgave bij de receptie

Woensdag 13 maart

10.30-11.45

Wandelclub 

 

Opgave bij de receptie

Woensdag 13 maart

10.30-11.45

Handwerken 

Grand café 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 13 maart 

13.30

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 13 maart 

15.00-16.15

Muziek van Toen voor won 6-10, Slingeland, observatie/ELV

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 13 maart

19.00-20.30

Optreden van het koor Songs4all 

Voor somatiek en woning 6-10 en Meddo

Grand café

Opgave bij de receptie 

Donderdag 14 maart

10.30-11.45

Natuurbeleving voor groepswoningen 6-10 en Meddo

Schoppe 

 

 

Donderdag 14 maart

14.00

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie 

Donderdag 14 maart

15.00-16.00

Mannen uur 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Vrijdag 15 maart 

10.30-11.45

Schilderclub 

Groepsruimte links naast de kapsalon 

Opgave bij de receptie

Vrijdag 15 maart

10.30-11.30

Koffie-uurtje voor afd. Mondriaan en Slingeland

Grand café 

Opgave bij de receptie 

Vrijdag 15 maart

14.00

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie 

Zondag 17 maart

10.45

Kerkdienst

 Schoppe 

 

Maandag 18 maart 

10.00

Gym 

Woning 5-6

 

 

Maandag 18 maart

10.45

Gym

Woning 1-2

 

Maandag 18 maart 

15.00-16.00

Volksdansen 

Schoppe

Opgave bij de receptie 

Dinsdag 19 maart

10.30-11.45

Rummikub 

Grand café 

Opgave bij de receptie

Dinsdag 19 maart 

13.30 en 14.30

Duofiets of rolstoelfiets 

 

Opgave bij de receptie 

Dinsdag 19 maart 

15.00

Zang aan huis door BoogieWoogie

Woning 3

 

Dinsdag 19 maart

15.30

Zang aan huis door BoogieWoogie

Woning 4

 

Dinsdag 19 maart

15.30

Zang met accordeon

Woning 9

 

Dinsdag 19 maart

16.00

Zang met accordeon

Woning 10

 

Woensdag 20 maart 

10.30-11.45

Wandelclub 

 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 20 maart

13.30 

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 20 maart 

15.00-16.15

Muziek van Toen voor woning 1-5, Gelresland en revalidatie

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 20 maart 

19.00-20.30 

Optreden van dweilorkest de Eierjongens voor Mondriaan, Slingeland, revalidatie/observatie

Grand café 

Opgave bij de receptie

Donderdag 21 maart 

10.30-11.45

Natuurbeleving voor Slingeland, Gelresland, observatie en revalidatie 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Donderdag 21 maart

10.30

11.00

Zang aan huis door BoogieWoogie

Woning 7

Woning 8

 

Donderdag 21 maart 

14.00

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie

Donderdag 21 maart

15.00-16.00

Zang 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Vrijdag 22 maart 

10.30-11.45

Schilderclub 

Groepsruimte links naast de kapsalon

Opgave bij de receptie 

Vrijdag 22 maart

10.30-11.30

Koffie-uurtje voor afd. Mondriaan en Slingeland

Grand café 

Opgave bij de receptie

Vrijdag 22 maart

14.00

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie

Zondag 24 maart 

10.45

Kerkdienst 

Schoppe 

 

Maandag 25 maart

10.00

Gym 

Woning 9-10

 

Maandag 25 maart

10.45

Gym

Woning 7-8

 

Maandag 25 maart

11.30

Gym

Woning 3-4

 

Maandag 25 maart

15.00-16.00

Volksdansen 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Dinsdag 26 maart

10.30-11.45

Rummikub 

Grand café 

Opgave bij de receptie 

Dinsdag 26 maart

10.30

Herinneringskoffer 

Woning 5

 

Dinsdag 26 maart

13.30

Duofiets of rolstoelfiets 

 

Opgave bij de receptie 

Dinsdag 26 maart

14.30-16.00

Bingo 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 27 maart 

10.30-11.45

Wandelclub 

 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 27 maart 

10.30

Handwerken 

Grand café 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 27 maart 

13.30

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie 

Woensdag 27 maart

15.00-16.15

Muziek van Toen voor won 6-10, afd. Slingeland, observatie en ELV

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Donderdag 28 maart

10.30-11.45 

Natuurbeleving voor woning 1-5 en Meddo

Schoppe 

 

Donderdag 28 maart

14.00

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie

Donderdag 28 maart 

15.00-16.00 

Kleuters 

Schoppe 

Opgave bij de receptie 

Vrijdag 29 maart 

10.30-11.45 

Schilderclub 

Groepsruimte links naast de kapsalon

Opgave bij de receptie

Vrijdag 29 maart

10.30-11.45

Koffie-uurtje voor afd. Mondriaan en Slingeland

Grand café

Opgave bij de receptie

Vrijdag 29 maart

14.00

Duofiets 

 

Opgave bij de receptie

Zondag 31 maart 

 

1e Paasdag 

 

 

Zondag 31 maart

10.45

Kerkdienst

Schoppe

 









Wijzigingen voorbehouden. 
Meeste actuele overzicht op de afdelingen.